Logo Easy-PCVolejte: 777 644 821
Obrázek Počítač

Servis výpočetní techniky a telefonů

Poskytuji servis notebooků a mobilních telefonů. Provádím výměny poškozených displejů. Dále opravuji poruchy grafických čipů (kontrolky jsou funkční, ale displej nic nezobrazuje), základních desek notebooků a telefonů. opravy politých zařízení, výměny klávesnic a pevných disků, rozšíření paměti PC nebo notebooku. Instalace operačního systému Windows, Office a dalšího programového vybavení. Pokud budete potřebovat zapůjčím i náhradní notebook.

Obrázek Nářadí

Počítače, repasované notebooky a telefony

Pokud u mě zakoupíte notebook, telefon nebo PC získáváte nárok na servis s 50% slevou po celou dobu trvání záruky. Na nové počítače poskytuji zákonnou záruku 2 roky a na repasované notebooky poskytuji záruku 1 rok od data prodeje. Všechny repasované počítače jsou kompletně vyčistěny od prachu a mají vyměněny teplovodivé pasty na čipech. Během prvního měsíce od zakoupení jsou všechny konzultace zdarma. Při předání provedu zaškolení. Vykupuji poškozené notebooky a telefony - cena dle stavu a stáří.

Instalace a obnova dat

Instalace a obnova dat

Potřebujete nainstalovat software nebo hardware? Potom se neváhejte ozvat, rád Vám pomohu s jakýmkoliv nastavením softwaru, hardwaru a internetu. Poradím Vám jaký software zvolit k dosažení co nejlepších výsledků ve Vaší práci. Pokud jste ztratili Vaše cenná data na harddisku nebo flash paměti vypněte počítač (může dojít k přepisu ztracených dat novými) a zavolejte nebo doneste počítač. Zjištění o stavu dat provedu bezplatně. Vy zaplatíte až za obnovená data.

Obrázek Další služby

Další služby

Pokud potřebujete poradit při výběru počítače, notebooku, mobilu, televize a jiné elektroniky rád za Vás provedu rešerši zařízení v dané cenové kategorii a parametrech a doporučím nejvhodnější přístroj. Dále nabízím tvorbu webových stránek, grafické práce (vizitky, loga, reklama, úprava fotografií, skenování diapozitivů a negativů) v profesionálních programech Adobe.